قالب‌ پایان‌نامه‌ی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی
0
0

روش تنظیم فاصله‌ی بین خطوط یا سطرهای پایان‌نامه

5617 بازدید

یکی از سؤال‌هایی که دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کسانی که قصد ویرایش یک متن، طبق دستورالعمل خاصی را دارند، می‌پرسند این است که در آیین‌نامه یا دستورالعمل نگارش، نوشته‌شده فاصله سطرها باید برابر 1.5 باشد. این مقدار 1.5 را از کدام بخش باید تنظیم کرد و واحد آن چیست؟ سانتی‌متر (Centimeter) است یا میلی‌متر (Millimeter) یا پوینت (Point)؟ در بخش Line Spacing Options از گزینه‌ی Lines 1.5 باید استفاده کرد یا گزینه‌ی Exactly؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت: برای اینکه این مقدار را تنظیم کنید، نرم‌افزار Word را اجرا کنید. در زبانه‌ی Home بخش Paragraph، روی ابزاری که شبیه فلش رو به بالا و پایین است کلیک کنید و گزینه 1.5 را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است جایی از نرم‌افزار نوشته نشده که واحدش سانتی‌متر (Centimeter)، میلی‌متر (Millimeter) یا پوینت (Point) است.

5 ستاره از 3 رأی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karoonmedia.ir/?p=18578
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد روش تنظیم فاصله‌ی بین خطوط یا سطرهای پایان‌نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

عبارت‌های کلیدی (Keywords)‌: فاصله بین خطوط در پایان نامه, فاصله بین خطوط در ورد پایان نامه, فاصله خطوط در پایان نامه, روش تنظیم فاصله بین خطوط یا سطرهای متن پایان‌نامه, فاصله بین خطوط یا سطرها در پایان نامه, نحوه تنظیم فاصله سطرهای پایان نامه, آموزش تنظیم فاصله خطوط در ورد, آموزش تنظیم فاصله خطوط در word