کتاب عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس، شاه‌کلیدهای مسیر تکامل
قیمت‌های باورنکردنی قالب آماده‌ی پایان‌نامه
تخفیفات ویژه‌ی خدمات پژوهشی
0
0

ویرایش پایان‌نامه، پروپوزال و مقاله، ویراستاری کتاب، طراحی پاورپوینت دفاع، استخراج مقاله، ترجمه چکیده پایان‌نامه و رساله و …

ویراستاری یا ویرایش متن پایان‌نامه، پروپوزال، مقاله، کتاب

هر متنی نیاز به ویرایش دارد؛ به‌ویژه پایان‌نامه، مقاله و کتاب که جزء مهم‌ترین اسناد علمی دوران زندگی شماست.

ارائه یک متنِ بدون اشکال، امر مهمی است که برای همه‌ی نویسندگان، به‌ویژه پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اهمیت دوچندان پیدا می‌کند؛ به دلیل اینکه علاوه بر محتوای علمی ارائه‌شده در پروپوزال، پایان‌نامه، رساله، مقاله و کتاب، آراستگی ظاهری و بدون اشکال بودن متن، اهمیت بسیاری در موفقیت آن دارد.
هر نوشته باید ازلحاظ ساختاری، دستور زبانی، غلط املایی و قواعد نگارشی مورد ویرایش قرار گیرد تا محتوای آن روان‌تر و جملات و عبارات آن جذاب‌تر و خواندنی‌تر شود. رد شدن یک متن علمی صرفاً به خاطر وجود یک سری خطاهای ویرایشی یا نگارشی به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست. ویراستار، ضمن اصلاح خطاهای نگارشی و ویرایشی، هنر نویسندگی و زیبایی متن شما را دو چندان می‌کند.

ویراستاری امری ذاتی و طبیعی نیست و فراگیری آن نیازمند صرف زمان، هزینه، انرژی، مطالعه و دقت فراوان است. خبر خوب اینکه متخصصان ما مسلط به انواع نرم‌افزارهای ویرایش متون فارسی، عربی و انگلیسی، با تجربه‌ی حضور فعال در جلسات متعدد دفاع از پایان‌نامه و آشنا با انواع ایرادات ویرایشی و نگارشی، آماده ارائه‌ی خدمات ویراستاری به شما عزیزان هستند و طبق دستورالعمل و فرمت موردنظر شما، اقدام به ویرایش متن پروپوزال، پایان‌نامه، مقاله و کتاب می‌نمایند و در پایان، متنی ویرایش شده و مورد قبول به شما تحویل خواهند داد. 

ویرایش یا ویراستاری، آخرین و مهم‌ترین مرحله از تهیه یک سند علمی موفق است.
با دریافت خدمات کارون مدیا در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی کنید و با خیالی آسوده، جلسه دفاع خود را برگزار نموده یا مقاله و کتاب خود را منتشر کنید.
ارائه خدمات ما، از سال 93، به‌صورت تخصصی توسط نویسنده کتاب، مدرس دانشگاه و مشاور دانشجویان تحصیلات تکمیلی انجام می‌شود.
برای افزایش کیفیت، از قالب آماده‌ی پایان‌نامه استفاده می‌شود و هیچ مبلغ اضافه‌ای دریافت نمی‌گردد.

دقت داشته باشید، خدماتی که اغلب کافی‌نت‌ها یا دفاتر خدمات فنی به‌عنوان ویرایش پایان‌نامه ارائه می‌دهند درواقع «تنظیم قالب پایان‌نامه» است و نه ویرایش یا ویراستاری پایان‌نامه

 

ویرایش به چند شیوه انجام می‌شود:

1) ویرایش کامل پایان‌نامه یا کتاب، شامل موارد ذیل است:
– تنظیم اندازه‌ی صفحات
– مرتب نمودن متن
– اصلاح اشکالات تایپی و نگارشی
– اصلاح غلط‌های املایی
– اصلاح نیم‌فاصله
– ویرایش صفحات ابتدایی و انتهایی
– قالب‌بندی صفحات اولیه فصول
– پاراگراف‌بندی
– ویرایش پانویس‌ها
– تنظیم شماره‌گذاری تصویرها، جدول‌ها و نمودارها
– تنظیم فرمول‌ها و رابطه‌ها
– فهرست‌نویسی اتوماتیک
– ویرایش فهرست منابع

هزینه‌ی ویرایش کامل
تا 100 صفحه:
هر صفحه 16,000 8,000 تومان
بیشتر از 100 صفحه:
هر صفحه 14,000 7,000 تومان

2) ویرایش متوسط پایان‌نامه یا کتاب، شامل موارد ذیل است (مشمول اصلاح اشکالات نوشتاری نمی‌شود):
– تنظیم اندازه‌ی صفحات
– ویرایش صفحات ابتدایی و انتهایی
– قالب‌بندی صفحات اولیه فصول
– پاراگراف‌بندی
– ویرایش پانویس‌ها
– تنظیم شماره‌گذاری تصویرها، جدول‌ها و نمودارها
– تنظیم فرمول‌ها و رابطه‌ها
– فهرست‌نویسی اتوماتیک
– ویرایش فهرست منابع

هزینه‌ی ویرایش متوسط
تا 100 صفحه:
هر صفحه 10,000 5,000 تومان
بیشتر از 100 صفحه:
هر صفحه 8,000 4,000 تومان

3) ویرایش نوشتاری پایان‌نامه یا کتاب، شامل موارد ذیل است:
– تنظیم اندازه‌ی صفحات
– مرتب نمودن متن
– اصلاح اشکالات تایپی و نگارشی
– اصلاح غلط‌های املایی
– اصلاح نیم‌فاصله

هزینه‌ی ویرایش نوشتاری
تا 100 صفحه:
هر صفحه 10,000 5,000 تومان
بیشتر از 100 صفحه:
هر صفحه 8,000 4,000 تومان

4) تنظیم قالب و ساختار پایان‌نامه یا کتاب، شامل موارد ذیل است (مشمول اصلاح اشکالات نوشتاری نمی‌شود):
– تنظیم اندازه‌ی صفحات
– ویرایش صفحات ابتدایی و انتهایی
– قالب‌بندی صفحات اولیه فصول
– فهرست‌نویسی اتوماتیک
– ویرایش فهرست منابع

هزینه‌ی تنظیم قالب و ساختار
تا 100 صفحه:
هر صفحه 10,000 5,000 تومان
بیشتر از 100 صفحه:
هر صفحه 8,000 4,000 تومان

5) انتقال متن پایان‌نامه به قالب آماده‌ی خریداری شده از سایت، شامل موارد ذیل است (مشمول اصلاح اشکالات نوشتاری و غلط‌های املایی نمی‌شود):
– انتقال متن پایان‌نامه به قالب آماده
– ویرایش صفحات ابتدایی و انتهایی پایان‌نامه
– قالب‌بندی صفحات اولیه فصول
– تنظیم استایل تیترهای پایان‌نامه
– فهرست‌نویسی اتوماتیک
– ویرایش فهرست منابع

هزینه‌ی انتقال متن پایان‌نامه به قالب
تا 100 صفحه:
هر صفحه 10,000 5,000 تومان
بیشتر از 100 صفحه:
هر صفحه 8,000 4,000 تومان

6) انجام فهرست نویسی اتوماتیک یا خودکار متن:
– تنظیم استایل تیترهای پایان‌نامه
– فهرست‌نویسی اتوماتیک

هزینه‌ی فهرست نویسی اتوماتیک
تا 100 صفحه:
250,000 200,000 تومان
بیشتر از 100 صفحه:
بررسی و اعلام می‌شود

نمونه متن ویراستاری شده

متن اولیه:
در ایران به دلیل اهمیت اقتصادی و اجتماعی و توسعه روستاها ، مراتع تامین علوفه ، افزایش نفوذپذیری ، حفاظت ، تغذیه خاک ، کاهش سیلاب ، جلوگیری از پر شدن مخازن سدها و خسارات ناشی از آن ، منبع تولید اکسیژن می باشد. فراهم کردن فرصت های تفریحی مناسب برای بهره مندی از طبیعت و حفاظت از تنوع زیستی و غیره نقش حیاتی ایفا می کند. به طوری که شدت کاهش کمیت و کیفیت تولید علوفه در مقایسه با تغییر وسعت آن در دو دهه به ویژه در آفریقا و آسیا به سرعت در حال افزایش است.
دام و مراتع در اکوسیتم های طبیعی همواره در کنش متقابل با یکدیگرند و تا زمانی که جمعیت دام در هر اکوسیستم متناسب با ظرفیت مراتع باشد به منابع با ارزش آن همچون آب، خاک و گیاه خساراتی وارد نمیشود اعمال مدیریت صحیح و اتخاذ روش های مناسب احياء مرتع به منظور افزایش سطح تولید و احياء مراتع مستلزم داشتن اطلاعات و دانش کافی در خصوص اکوسیستم های مرتعی می باشد.

متن ویراستاری شده:
در ایران به دلیل اهمیت اقتصادی و اجتماعی و توسعه روستاها، مراتع تأمین علوفه، افزایش نفوذپذیری، حفاظت، تغذیه خاک، کاهش سیلاب، جلوگیری از پر شدن مخازن سدها و خسارات ناشی از آن، منبع تولید اکسیژن می‌باشد. فراهم کردن فرصت‌های تفریحی مناسب برای بهره‌مندی از طبیعت و حفاظت از تنوع زیستی و غیره نقش حیاتی ایفا می‌کند. به‌طوری‌که شدت کاهش کمیت و کیفیت تولید علوفه در مقایسه با تغییر وسعت آن در دو دهه به‌ویژه در آفریقا و آسیا به‌سرعت در حال افزایش است.
دام و مراتع در اکوسیستم‌های طبیعی همواره در کنش متقابل با یکدیگرند و تا زمانی که جمعیت دام در هر اکوسیستم متناسب با ظرفیت مراتع باشد به منابع باارزش آن همچون آب، خاک و گیاه خساراتی وارد نمی‌شود اعمال مدیریت صحیح و اتخاذ روش‌های مناسب احياء مرتع به‌منظور افزایش سطح تولید و احياء مراتع مستلزم داشتن اطلاعات و دانش کافی در خصوص اکوسیستم‌های مرتعی می‌باشد.


بازنویسی متن برای کاهش میزان مشابهت با متن اصلی

برای کاهش میزان مشابهت، کل متن خوانده شده و جمله‌بندی آن به نحوی تغییر داده می‌شود که به بیان اصل مطلب خللی وارد نشود و درعین‌حال با جمله‌بندی قبل هم متفاوت باشد؛ در واقع ضمن حفظ مفهوم و معنای جمله اصلی، با ایجاد تغییر در ساختار و ترکیب کلمات، از کلماتی با مفهوم مشابه استفاده می‌شود.

هزینه‌ی بازنویسی متن
هر صفحه 12,000 10,000 تومان
برای دریافت بهبود نتیجه، پیشنهاد می‌شود علاوه بر بازنویسی، کل متن پایان‌نامه ویرایش شود.
هزینه‌ی ویرایش کامل پایان‌نامه و بازنویسی متن، پس از دریافت فایل پایان‌نامه، بررسی و اعلام می‌شود.

نمونه متن بازنویسی شده برای کاهش میزان مشابهت

متن اولیه:
اصطلاح آسیب شناسی، عبارت از عاملی است که سبب اختلال، ناهنجاری و آفت در پدیده‌ها و اندیشه‌ها می‌شود، بنابراین، هرگاه مفاهیم و آموزه‌های مهدویت در دین مورد بدفهمی قرار گیرد و یا به صورت نابجا القا شود، آسیب‌های چشم‌گیری در این حوزه آشکار خواهد شد. و به بیان دیگر می‌توان گفت: منظور از آسیب‌شناسی مهدویت این است که کجروی‌ها و کج‌اندیشی‌هایی که تا بحال در این حوزه فکری و اعتقادی صورت گرفته است، مورد بازشناسی قرار گیرد تا نهایتاً مفاهیم و دیدگاههای مهدوی در دین به دور از اختلال های مفهومی و مصداقی یاد شده بازآفرینی شود. چنانکه برخی از محققان آسیب‌شناسی دینی و آموزه‌های آن، را این چنین تعریف کرده‌اند: آسیب‌شناسی دینی و آموزه‌های مربوط به آن عبارت از شناخت و شناسایی اشکالات و ایرادات است که تردید، انحراف و دودلی در دین و امورات دینی وارد شده و یا ممکن است وارد شود. بنابراین، شناخت علل و عوامل آسیب‌زا در محور مهدویت، نیز در خور توجه است. مثلاً، تردید به آموزه‌ها و اعتقادات مربوط به مهدویت از جمله عوامل انحراف در مهدویت است که آسیب‌هایی جدیی‌ را در مهدی‌باوری بدنبال دارد؛ چون نشانه سلامت فرد در حوزه ای باورهای اعتقاد به مهدویت، برخورداری از باور قلبی و عمیق به آموزه‌ها و معارفی است که در این حوزه دینی وارد شده است.

متن بعد از بازنویسی و ویراستاری:
آسیب‌شناسی، شاخه‌ای از علم است که در خصوص تأثیر آسیب‌ها در پدیده‌ها و اندیشه‌ها بحث می‌کند. عواملی که موجب اختلال، ناهنجاری و آفت در آن موضوع می‌شود. در بحث مهدویت، هرگاه مفاهیم و آموزه‌های موجود در دین، مورد کج‌فهمی قرار گیرد یا به‌صورت ناصحیح آموزش داده شود، آسیب‌های چشم‌گیری رخ خواهد داد. هدف از آسیب‌شناسی مهدویت، بازشناسی کج‌روی‌ها و کج‌اندیشی‌هایی است که تابه‌حال در این حوزه صورت گرفته تا درنهایت مفاهیم و اندیشه‌های مهدوی در دین به‌دوراز مسائل ذکرشده بازآفرینی شود. به‌گونه‌ای که بعضی از پژوهشگران آسیب‌شناسی دینی آن را این‌چنین توضیح داده‌اند: آسیب‌شناسی دینی و آموزه‌های مربوط به آن عبارت است از شناسایی اشکالات و ایراداتی که تردید، انحراف و دودلی در دین و امورات دینی وارد یا ممکن است وارد نماید. بنابراین، شناخت عوامل آسیب‌زا در موضوع مهدویت، مهم و قابل‌توجه است. برای مثال، ایجاد تردید در تعالیم مهدویت ازجمله عوامل کج‌روی در مبحث مهدویت است که آسیب‌های مهمی را در مهدی باوری در پی خواهد داشت؛ به دلیل اینکه نشانه‌ی سلامت فرد در موضوع باور به مهدویت، برخورداری از اعتقاد قلبی و عمیق به معرفتی است که در این حوزه‌ی دینی وارد شده است.


خلاصه نویسی متن

بعضی اوقات برای ورود متن مورد نظر در یک وب‌سایت، نرم‌افزار، پایان‌نامه یا مقاله با محدودیت تعداد کاراکتر یا کلمه مواجه می‌شوید. در این هنگام باید بتوانید متن را خلاصه کرده و به تعداد کلمه یا کاراکتر گفته شده برسانید. برای این کار می‌توانید روی ما حساب کرده و از خدمات گروه ویراستاری ما بهره‌مند شوید.

هزینه‌ی خلاصه نویسی متن
هر صفحه 12,000 10,000 تومان


طراحی فایل پاورپوینت جلسه دفاع از پایان نامه

برخی از مواردی که می‌بایست هنگام طراحی فایل پاورپوینت و ویرایش متن ارائه انجام شود به شرح زیر است:

– انتخاب متن ارائه
– اصلاح اشکالات تایپی، املائی و ویرایشی
– اصلاح نیم‌فاصله
– صفحه‌بندی کامل به قطع دلخواه
– ویرایش و مرتب نمودن متن
– تنظیم تصویرها، جدول‌ها و نمودارها
– تنظیم فرمول‌ها
– ویرایش فهرست منابع

هزینه‌ی طراحی فایل پاورپوینت و ویرایش متن ارائه
انتخاب متن توسط سفارش دهنده:
هر اسلاید 15,000 12,000 تومان
انتخاب متن توسط طراح سایت:
هر اسلاید 18,000 15,000 تومان


استخراج مقاله، ویراستاری و تنظیم قالب طبق راهنمای نگارش

ویراستاری مقاله فارسی شامل موارد ذیل است:
– اصلاح اشکالات تایپی، غلط‌های املایی و ویرایشی
– اصلاح نیم‌فاصله
– ویرایش و مرتب نمودن متن
– پاراگراف‌بندی
– ویرایش پانویس‌ها
– تنظیم شماره‌گذاری تصویرها، جدول‌ها و نمودارها
– تنظیم فرمول‌ها و رابطه‌ها
– ویرایش فهرست منابع

توجه:
دقت داشته باشید، درصورتی‌که متن مقاله‌ی استخراج شده ازنظر افراد بررسی‌کننده، ازلحاظ محتوای علمی تخصصی رشته‌ی مربوطه، غنای لازم جهت پذیرش را نداشته باشد، بازنویسی محتوایی آن به عهده‌ی دانشجو بوده و این وب‌سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

هزینه برای مقطع کارشناسی ارشد

استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه + ویراستاری + تنظیم قالب مقاله
1,800,000 1,600,000 تومان
استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه + ویراستاری
1,500,000 1,300,000 تومان
استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه
1,200,000 1,000,000 تومان
ویراستاری + تنظیم قالب مقاله
800,000 600,000 تومان
تنظیم قالب مقاله
500,000 300,000 تومان
ویراستاری مقاله
500,000 300,000 تومان

هزینه برای مقطع دکتری

استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه + ویراستاری + تنظیم قالب مقاله
2,200,000 2,000,000 تومان
استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه + ویراستاری
1,800,000 1,600,000 تومان
استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه
1,400,000 1,200,000 تومان
ویراستاری + تنظیم قالب مقاله
1,000,000 800,000 تومان
تنظیم قالب مقاله
600,000 400,000 تومان
ویراستاری مقاله
600,000 400,000 تومان


ویرایش یا ویراستاری پروپوزال

ویرایش پروپوزال و تنظیم آن در قالب مربوطه شامل موارد ذیل است:
– اصلاح اشکالات تایپی و نگارشی
– اصلاح غلط‌های املایی
– اصلاح نیم‌فاصله
– ویرایش و مرتب نمودن متن
– پاراگراف‌بندی
– ویرایش فهرست منابع

هزینه‌ی ویرایش پروپوزال
تا 20 صفحه:
هر صفحه 250,000 200,000 تومان
بیشتر از 20 صفحه:
پس از دریافت فایل پروپوزال، بررسی و اعلام می‌شود.

توجه:
درصورتی‌که متن ارسالی ازنظر داورانی که پروپوزال را بررسی می‌کنند، ازلحاظ محتوای علمی تخصصی رشته مربوطه دارای ایراد باشد، تدوین و نگارش آن طبق توصیه‌های ایشان به عهده‌ی دانشجو می‌باشد.


ترجمه چکیده پایان نامه

هزینه‌ی ترجمه چکیده‌ی پایان‌نامه
« فارسی به انگلیسی »
70,000 50,000 تومان


بررسی، مشاوره و داوری پایان‌نامه

بررسی پایان‌نامه و مشخص شدن ایرادات آن پیش از برگزاری جلسه دفاع یکی از دغدغه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. این خدمت بر اساس چک‌لیست نگارش و بررسی پایان‌نامه انجام می‌شود. در این روش پایان‌نامه ازلحاظ روش صحیح نگارش، مطابقت با پروپوزال و راهنمای تدوین و نگارش ارائه شده از طرف دانشگاه بررسی و ایرادات آن مشخص و اعلام می‌شود.

در این خدمت موارد زیر بررسی می‌شود:
نگارش بخش‌های مختلف پایان‌نامه (چکیده، نگارش پیشینه‌ی تحقیق، یافته‌های پژوهش، فهرست‌نویسی، عناوین فصل‌ها، حجم پایان‌نامه، شکل‌ها، نمودارها و جدول‌ها و …) و بسیاری نکات مهم و کاربردی دیگری که باید هنگام تدوین پایان‌نامه، پیش از ارائه متن نهایی به هیئت‌داوران، موردبررسی قرار گیرد.
با انجام این بررسی، ایرادات پایان‌نامه مشخص شده و دانشجو پس از رفع آن‌ها با خیالی آسوده متن پایان‌نامه را جهت برگزاری جلسه دفاع به هیئت داوران ارائه می‌کند.

هزینه‌ی بررسی، مشاوره و داوری پایان‌نامه (فقط اعلام ایرادات)
700,000 500,000 تومان
هزینه‌ی بررسی، مشاوره و داوری پایان‌نامه + همکاری جهت ویرایش پایان‌نامه
1,400,000 1,000,000 تومان

 


تمامی مراحل انجام کار به‌صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می‌شود.

مراحل انجام کار
– ثبت درخواست
– برآورد هزینه
– واریز هزینه
– انجام و ارسال درخواست
هماهنگی‌های لازم جهت بهبود کار از طریق پیام‌رسان‌ها یا ایمیل انجام خواهد شد.

توجه:
اولویت انجام سفارشات ثبت‌شده بر اساس ترتیب پرداخت هزینه می‌باشد.
درصورتی‌که «سفارش‌دهنده» بعد از تحویل سفارش، تغییراتی در آن ایجاد کند یا مطالبی را به آن اضافه نماید، درخواست بررسی و انجام بخش‌های جدید، مشمول هزینه خواهد شد.

در صورت تمایل به انجام ویرایش پروپوزال، پایان‌نامه، مقاله، کتاب یا سایر خدمات، درخواست خود را از طریق ایمیل KaroonMedia.ir@gmail.com یا لینک‌های زیر ارسال نمایید.
لینک ایتا لینک بله  * لینک تلگرام
09166206708
حسین جوانمردزاده

مشاهده‌ی برخی خدمات ارائه شده

برخی خدمات ارائه شده به دانشجویان دانشگاه‌های شریف، تهران، علامه طباطبایی، تربیت مدرس، خاتم الانبیاء (ص)، فرهنگیان، الزهرا، دانشگاه آزاد، پیام نور، حوزه علمیه، جهاد دانشگاهی و سایر مؤسسات آموزش عالی
به دلیل رعایت امانت‌داری، اسامی افراد به‌صورت مخفف نوشته شده است.

م ح ا د، دکتری مدیریت رسانه‌ای، دانشگاه تهران، ویراستاری پروپوزال
ع ع، ارشد برق، دانشگاه اهواز، ویرایش مقاله و تنظیم آن در قالب مجله
س ا، ارشد صنابع، دانشگاه آزاد نراق، استخراج مقاله از پایان‌نامه
ح ج، ارشد کامپیوتر، دانشگاه دزفول، بررسی، مشاوره و داوری پایان‌نامه
م د پ، ارشد علوم و مهندسی مرتع، دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص)، ویراستاری پروپوزال
ز ن، سطح 2، حوزه علمیه، بازنویسی متن مقاله برای کاهش میزان مشابهت
ف م، ارشد حقوق، جزا و جرم شناسی، دانشگاه آزاد ساری، ویراستاری پایان‌نامه
م م، ارشد مکاترونیک، دانشگاه آزاد شیراز، ویراستاری پروپوزال
ا ر، ارشد مطالعات منطقه‌ای، دانشگاه تهران، ویراستاری پایان‌نامه
م ع، ارشد برق، دانشگاه آزاد اهواز، استخراج مقاله از پایان‌نامه
ح ح، ارشد عمران، دانشگاه شهید چمران اهواز، ویراستاری پروپوزال
س ا، ارشد مدیریت آموزشی، دانشگاه فرهنگیان تهران، ویراستاری پایان‌نامه
ف و، دکتری مدیریت آموزشی، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
س ن، ارشد حقوق، جزا و جرم شناسی، دانشگاه ساری، ویراستاری پایان‌نامه
ف س ا، ارشد مدیریت خدمات اجتماعی، دانشگاه علامه طباطبایی، ویراستاری پروپوزال و مرجع نویسی با نرم‌افزار EndNote
ن ج، دکتری مدیریت آموزشی، دانشگاه آزاد اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ل ع، دکتری فیزیک هسته‌ای، دانشگاه اراک، ویراستاری پروپوزال
م ج، ارشد مواد، دانشگاه شریف، ویراستاری پروپوزال
ن ح، ارشد برق، دانشگاه شیراز، ویراستاری پروپوزال
ا ک، ارشد حقوق، جزا و جرم شناسی، دانشگاه ساری، ویراستاری پروپوزال
م ج ه، ارشد حقوق، جزا و جرم شناسی، دانشگاه گیلان، ویراستاری پروپوزال
د ی، ارشد مدیریت فناوری اطلاعات، دانشگاه الزهرا، ویراستاری پایان‌نامه
م ط، ارشد کامپیوتر، دانشگاه اهواز، ترجمه و بازطراحی شکل‌ها، نمودارها و جدول‌ها
ف م، ارشد حقوق، جزا و جرم شناسی، دانشگاه ساری، ویراستاری پروپوزال
م ب ا، ارشد کامپیوتر، موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان، ویراستاری پایان‌نامه
س ا، ارشد کامپیوتر، دانشگاه آزاد اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ن ا، دکتری مدیریت، دانشگاه آبادان، ویراستاری گزارش نهایی طرح پژوهشی
م م، ارشد کامپیوتر، دانشگاه آزاد اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
خ ا، دکتری مدیریت، دانشگاه آبادان، ویرایش مقاله و تنظیم آن در قالب مجله
ج ع، ارشد مواد، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ع ک، ارشد عمران، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ا آ، دانشگاه اهواز، ویراستاری کتاب در زمینه‌ی الکترونیک و رباتیک
ن ع ا، ارشد برق، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ف م، ارشد اقتصاد انرژی، دانشگاه تربیت مدرس، استخراج مقاله از پایان‌نامه
ف م، ارشد اقتصاد انرژی، دانشگاه تربیت مدرس، ویراستاری پایان‌نامه
ر س ز، ارشد کامپیوتر، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
م ب، ارشد عمران، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
س م خ، ارشد مکانیک، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ح ج، دانشگاه قم، ویراستاری کتاب در زمینه‌ی روان‌شناسی
م ز م، دانشگاه پیام نور تهران، ویرایش مقاله و تنظیم آن در قالب مجله
ب ا، ارشد زیست‌شناسی، مؤسسه آموزش عالی نور دانش، ویراستاری پایان‌نامه
ج ز، ارشد MBA، مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان، ویراستاری پایان‌نامه
ع ا، دکتری فقه و حقوق، دانشگاه اهواز، ویرایش و تنظیم قالب مقاله دوم
ع ا، دکتری فقه و حقوق، دانشگاه اهواز، ویرایش و تنظیم قالب مقاله اول
ع ا، دکتری فقه و حقوق، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
س م م ش، ارشد کامپیوتر، دانشگاه اهواز، استخراج مقاله از پایان‌نامه
ا ف، ارشد برق، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ع ک، ارشد مکانیک، دانشگاه اهواز، ترجمه چکیده پایان‌نامه
ف ا، ارشد کامپیوتر، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
س م، دکتری برق، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
ع م ج، ارشد مکانیک، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
م ک ز، ارشد کامپیوتر، دانشگاه اهواز، ویراستاری پایان‌نامه
س خ د، ارشد هنر، دانشگاه پیام نور، ویراستاری پایان‌نامه

دانلود قالب آماده‌ی پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های مختلف (Word + PDF)

5 ستاره از 154 رأی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karoonmedia.ir/?p=5277

نظرات

24 نظر در مورد ویرایش پایان‌نامه، پروپوزال و مقاله، ویراستاری کتاب، طراحی پاورپوینت دفاع، استخراج مقاله، ترجمه چکیده پایان‌نامه و رساله و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی را با صفحه کلید انگلیسی پاسخ دهید *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

 1. سلام
  دست مریزاد میگم به خاطر اینکه کار بررسی و داوری پایان نامه من پیش از برگزاری جلسه دفاع به خوبی انجام شد
  پیشنهاد میدم قبل از اینکه دفاعتون رو برگزار کنید پایان نامه تون رو بدید براتون بررسی کنند
  چون با دید ایرادگیری پایان نامه رو بررسی می کنند ایرادات کار درمیاد
  البته سعی کنید به محتوای پایان نامه هم مسلط بشید تا بتونید دفاع خوبی داشته باشید و از پس سوالات داوران بر بیاید

  21

 2. سلام
  کار ویراستاری پایان نامم به بهترین نحو و در کوتاهترین زمان انجام شد، ممنونم🌸

  25

 3. سلام و خداقوت
  بازنویسی متن ارائه شده، در زمان کوتاه و با کیفیت بهتری نسبت به متن اصلی تحویل داده شد

  26

 4. سلام و عرض ادب دارم خدمت همه عزیزانی که دیدگاهشون رو در سایت ثبت کردند
  امیدوارم تونسته باشیم باری رو از دوششون برداشته، آرامش بیشتری رو براشون ایجاد کرده و برای بهتر دیده شدن کار پژوهشی که انجام دادند کمکی کرده باشیم
  به نوبه خودم تشکر می کنم از این همه نظر لطف و حسن توجهی که به ما داشتید و عذرخواهی می کنم از اینکه فرصت نمیشه به صورت شخصی و فرد به فرد از ابراز لطف شما قدردانی کنیم
  برای همه دوستان آرزوی موفقیت و بهترین حال رو داریم

  61

 5. سلام و خداقوت
  ویرایش بسیار دقیق و اصولی انجام شد و ریز بینانه تمام موارد بررسی و پیش از موعد مقرر تحویل داده شد
  متشکرم

  26

 6. سلام
  خداقوت
  کار بسیار دقیق و اصولی انجام شده
  به موقع و بدون وقفه ارائه شد
  موفق باشید

  25

 7. سلام و درود
  ممنون از کار خوبتون،
  ارائه در کمترین زمان،
  پشتیانی و راهنمایی و پاسخگویی عالی.
  سپاسگزارم

  23

 8. سلام
  کار، بسیار خوب، با دلسوزی و پشتیبانی عالی در کمترین زمان ممکن انجام شد.
  موفق و پیروز باشید.

  28

 9. سلام
  کارشون واقعا عالی بود و در یه زمان کم برای من انجامش دادن، با اینکه من منتظر بودم حداقل دو روز طول بکشه.

  32

 10. سلام
  ویراستاری پروپوزال حرفه ای و در زمان کوتاه انجام شد
  متشکرم

  24

 11. سلام
  تشکر بابت کار خوب گروه کارون مدیا
  کار بسیار تمیز و روی اصول بود و بسیار با حوصله کار رو انجام دادند واقعا ممنونم

  28

 12. سلام
  کار ویرایش پروپوزال که برای من انجام دادید بسیار عالی بود
  ممنون از کار خوبتون
  موفق باشید

  29

 13. سلام
  ممنونم بابت ویرایش پروپوزال
  بسیار عالی و باکیفیت انجام شد.
  ممنون از حوصله و زمانی که صرف کردید و همچنین از اخلاق خوبتون🌹🌹

  61

 14. سلام و عرض ادب دارم خدمت همه مخاطبان گرامی به‌ویژه عزیزانی که کار ویراستاری پایان‌نامه، مقاله یا کتابشون رو به ما سپردند
  امیدوارم که با ارائه خدماتمون اندکی آرامش به زندگیتون آورده باشیم و کارتون رو به بهترین نحو ممکن انجام داده باشیم
  تشکر می‌کنم از این همه اظهار لطف و حسن نظر شما
  تلاشمون اینه که هر کاری رو با عشق انجام بدیم و هر ایرادی که در فایل ارسالی وجود داره رو اصلاح کنیم
  بارها شده که برحسب تجربه‌ی سال‌ها حضور در دانشگاه، جلسات متعدد دفاع از پایان‌نامه، ویراستاری کارهای مختلف پژوهشی و درک مشکلات دانشجویان و پژوهشگران، راهنمایی و مشورت‌هایی کاملا رایگان و بدون چشم‌داشت برای بهبود کار به مخاطبان عزیزمون دادیم و از این کار خرسندیم
  ما سال‌هاست که کار ویراستاری متن رو انجام می‌دیم و هدفمون اینه که تجربه سال‌ها فعالیت در این زمینه و اطلاع از ایراداتی که داوران از کارهای مختلف می‌گیرند و اشکالاتی که ممکنه در نرم‌افزارهای مختلف به وجود بیاد رو در نظر داشته باشیم تا خروجی کار عالی بشه
  برای همه عزیزان بهترین‌ها رو آرزو می‌کنیم و امیدواریم در تمامی مراحل زندگی بدرخشید و موفق باشید

  80

  1. سلام
   به نظر من مهمتر از انجام کار خوب شما، ادب، صداقت و درستکاری شماست
   اینکه تنها به کسب درآمد از مخاطب فکر نمی کنید و تلاش می کنید کاری که به شما ارائه شده رو بهبود ببخشید و برای رفع ایراداتش به مخاطب پیشنهاد بدید
   این خیلی عالیه و بهترین اتفاق برای مخاطب می تونه باشه
   من کمتر جایی رو سراغ دارم کاری که بهش سپردند رو دلی انجام بده
   موفق باشید

   48

   1. سلام و سپاس
    به نظر ما بهترین سرمایه، علاوه بر داشتن مهارت و تخصص، داشتن روابط خوب با دیگرانه
    هر زمان هم که فرصت داشته باشیم، سعی می کنیم برای بهبود کار راهنمایی هایی رو ارائه بدیم
    ما باور داریم هر کاری که با عشق انجام بشه، نتایج خوبی رو به همراه خواهد داشت و جهان رو جای بهتری برای زندگی کردن می کنه
    امیدوارم این یک عادت بشه که کارها رو با حس مثبت و با مهر انجام بدیم

    71

 15. سلام
  کار ویراستاری پایان نامه من رو به بهترین نحو ممکن انجام دادید، از دقت و سرعت عملتون ممنونم.
  عالی بود.

  30

 16. سلام و وقت بخیر
  ممنون که کار ویراستاری رو با کیفیت انجام دادید و پیش از موعد تعیین شده فایل پایان نامه رو تحویل دادید و مثل یک داور، بسیاری از ایرادهای پایان نامه رو مشخص و رفع کردید
  بسیار خوب بود که تغییرات پیشنهادی رو اطلاع می دادید و تاییدیه می گرفتید

  44

 17. سلام
  از وقت شناسی و دقت عمل شما در انجام ویرایش متن ارسال شده بسیار سپاسگزارم
  همکاری خوب شما باعث شد وقت کافی به دست بیارم و با آرامش بیشتری مابقی کارها رو انجام بدم
  امیدوارم همیشه سلامت و پابرجا باشید

  50

 18. سلام
  خیلی خوشحالم که در جلسه دفاع، داوران ایراد ویرایشی خاصی از پایان نامه نگرفتند
  ممنون از اینکه کار ویرایش پایان نامه رو به موقع و با دقت انجام دادین
  براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

  41

عبارت‌های کلیدی (Keywords)‌: ویراستاری, ویرایش پایان نامه, ویرایش رساله, کارشناسی, کارشناسی ارشد, دکتری, دکترا, ویراستاری متن, ویرایش متن, ویراستاری متن فارسی, ویرایش متن فارسی, ویرایش متون, ویراستاری متون, ویرایش ادبی, ویراستاری ادبی, متن فارسی, اصول ویراستاری, انواع ویرایش, ویراستاری متون فارسی، علمی و دانشگاهی, انجام ویرایش پایان نامه در کمترین زمان و با کمترین هزینه, ویراستاری پایان نامه ارشد, ویراستاری پایان نامه دکتری, ویراستاری پایان نامه, ویرایش متن پایان‌نامه, انجام ویرایش و تصحیح پایان نامه, خدمات ویرایش و نگارش, مقاطع ارشد و دکتری, انجام ویرایش پایان نامه, انجام ویرایش تخصصی پایان نامه ارشد و دکتری, ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری, انجام ویراستاری پایان نامه, انجام ویرایش فوری پایان نامه, ویرایش رساله دقیق و حرفه ای, ویرایش پایان نامه دانشگاهی, ویراستاری تخصصی پایان نامه, درخواست ویراستاری پایان نامه, بهترین سایت ویرایش پایان نامه, ویرایش تضمینی پایان نامه, ویراستاری حرفه ای پایان نامه, ویراستار تخصصی پایان نامه, انجام اصلاحات پایان نامه و رساله, ویرایش فنی پایان نامه, ویراستار حرفه ای پایان نامه, ویرایش متن پایان نامه, ادیت متن پایان نامه, درخواست ویرایش پایان نامه, ویرایش پایان نامه ارشد, ویرایش پایان نامه دکتری, ویرایش پایان نامه دکترا, اصلاح جمله بندی, خدمات ویراستاری کامل پایان نامه, صفحه آرایی و ویرایش فنی پایان نامه, ویرایش کامل پایان نامه, بازخوانی پایان نامه, سفارش ویرایش پایان نامه, ویرایش دقیق پایان نامه, اصلاح اورژانسی پایان نامه, اصلاح فوری پایان نامه, ثبت سفارش ویراستاری, هزینه ویراستاری رساله, نرخ ویرایش حرفه ای پایان نامه, نرخ ویرایش پایان نامه, درخواست ویرایش پایان نامه, هزینه ویراستاری پایان نامه, قیمت ویراستاری پایان نامه, قیمت ویرایش پایان نامه, صفحه‌آرایی, ویرایش فنی, ویرایش تخصصی, ایرادات نگارشی و علمی پایان نامه, بازخوانی و ویرایش پایان نامه, چیدمان پایان نامه, نگارش پایان‌نامه, تدوین پایان‌نامه‌, ویرایش پایان نامه و چیدمان پایان نامه, چیدمان و ویرایش پایان‌نامه, چیدمان و صفحه آرایی پایان نامه, ویرایش ظاهری و تنظیم پایان نامه, ویراستاری فنی پایان نامه, رفع غلط املایی, اصلاح نگارشی, صفحه آرایی پایان نامه, رفع غلط املایی و اصلاح نگارشی, ویرایش حرفه‌ای پایان‌نامه, بازبینی متن پایان نامه, بازبینی کامل متن پایان نامه, اصلاحات املایی, تعرفه و نرخ ویرایش پایان نامه, ویراستاری پایان‌نامه و کتاب, پایان نامه تحصیلات تکمیلی, ویرایش پایان نامه ارشد, رساله دکتری, پایان‌نامه کارشناسی ارشد, مشاوره رایگان, کمترین زمان, کمترین قیمت, رفع ایرادات پایان نامه, هزینه ویراستاری پایان نامه, ویراستاری فوری پایان نامه, هزینه فهرست بندی پایان نامه, ویراستاری پایان نامه چیست, اصلاح پایان نامه ارشد, ویرایش پایان نامه با ویراستیار, انجام ویراستاری کامل پایان نامه, شيوه تدوين پايان نامه, هزینه ویراستاری, اصول ویرایش و نگارش پایان نامه, انجام ویراستاری ارزان, ویرایش پایان نامه ارزان, صفحه آرایی و تنظیم پایان نامه, هزینه ویرایش پایان نامه ارشد, نرم افزار ویرایش پایان نامه, رفع ایرادات پایان نامه, هزینه فهرست بندی پایان نامه, ویراستاری پایان نامه چیست, ویرایش یا ویراستاری پروپوزال، پایان‌نامه، مقاله و کتاب, ویرایش فرمت پایان نامه, قیمت ویرایش پروپوزال, کمترین هزینه ویراستاری, ضمانت, گارانتی, مجوز رسمی, تنظیم فایل پایان نامه, تنظیم پایان نامه کارشناسی ارشد, تنظیم پایان نامه دکتری, تنظیم پایان نامه دکترا, ویراستاری تخصصی پایان‌نامه, ویرایش پایان‌نامه در ورد, ویرایش پایان نامه چگونه انجام می‌شود, ویرایش پایان‌‌نامه ارشد, ویرایش پایان‌‌نامه رساله دکتری, ویرایش رساله دکتری, سفارش آنلاین ویراستاری, قیمت ویراستاری, قیمت ویرایش, هزینه ویرایش پایان نامه, رفع ایرادات پایان نامه, هزینه ویراستاری پایان نامه, ویرایش پایان نامه در ورد, اصلاح پایان نامه, خدمات ویرایش پایان نامه, ویراستاری تخصصی متن, ویرایش پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری, ویرایش فرمت پایان نامه, تعرفه ویرایش پایان نامه, تعرفه ویراستاری پایان نامه, تعرفه ویرایش رساله, تعرفه ویراستاری رساله, قالب آماده پایان نامه, ویرایش زبانی و علمی, تنظیم و ویرایش پایان نامه بر اساس شیوه نامه دانشگاه, تضمین کیفیت خدمات, مرکز مشاوره پایان‌نامه, انجام ویرایش و تصحیح پایان نامه کارشناسی ارشد, ویراستاری پایان نامه چگونه انجام می‌شود, ویرایش تخصصی پایان نامه و مقالات علمی, شرایط ویرایش پایان نامه, بازخوانی و ویرایش پایان نامه چگونه انجام می‌شود, ویرایش پایان‌نامه ارشد و دکتری, نکته مهم در ویرایش پایان‌نامه در ورد و قالب آماده برای پایان نامه, آموزش ویرایش پایان نامه نویسی, آموزش نکات ویراستاری پایان نامه در word, ویراستاری آنلاین, ویراستاری فوری, تایپ، صفر تا صد ویراستاری پایان نامه, چطور پایان نامه خود را ویرایش کنیم, چیدمان پایان نامه, آموزش تکنیک های ویرایش پایان نامه, ویرایش پایان نامه کارشناسی, تنظیم قالب مقاله, ویرایش تخصصی پایان نامه و مقالات علمی, ویراستاری علمی و فنی, دستورالعمل نگارش و ويرايش پايان نامه ها, آموزش نوشتن پایان نامه در word, چرا ویرایش پایان نامه این همه ضرورت دارد, راهنمای ویرایش پایان نامه, خدمات پژوهشی, ویراستار پایان نامه, ویراستار پروپوزال, ویراستار مقاله, ویراستار کتاب, آموزش نکات ویراستاری پایان نامه در word, فوری, ارزان, هزینه فرمت بندی پایان نامه, غلط املایی در پایان نامه, آموزش ویراستاری پایان نامه, صفحه آرایی و ویرایش پایان نامه, ویرایش پایان نامه آنلاین, انجام اصلاح پایان نامه, قیمت مناسب, ویرایش پایان نامه با ویراستیار Virastyar, قیمت ویرایش مقاله, هزینه ویرایش مقاله, هزینه ویراستاری پایان‌نامه, قیمت ویراستاری پایان‌نامه, آموزش ویرایش پایان نامه از صفر تا صد, خدمات پژوهشی و تحصیلات تکمیلی