کتاب عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس، شاه‌کلیدهای مسیر تکامل
قیمت‌های باورنکردنی قالب آماده‌ی پایان‌نامه
تخفیفات ویژه‌ی خدمات پژوهشی
0
0

پرسش‌های پرتکرار در مورد کلاب هاوس

10852 بازدید

کلاب‌هاوس چیست؟
کلاب‌هاوس (Clubhouse) یک شبکه‌ی اجتماعی گفتگو محور است که به صورت چت صوتی بین گروه‌های مختلف با موضوع مشخص برگزار می‌شود. از طریق این اپلیکیشن می‌توانید جلسات پرسش و پاسخ برگزار کنید یا جلسات آموزشی، مشاوره یا بحث و تبادل نظر داشته باشید.

این شبکه‌ی اجتماعی در سال ۲۰۲۰ توسط روهان ست و پل دیویسون (Rohan Seth & Paul Davison) از شرکت اکتشاف آلفا (Alpha Exploration Co) ایجاد شد.

 ویدیوی آموزش کامل کار با برنامه کلاب هاوس
با تشکر از زومیت

ویژگی‌های کلاب هاوس:
– امکان برقراری ارتباط افراد فقط از طریق صوت یا گفتگوی صوتی
– عدم امکان ذخیره‌ی گفتگوی انجام شده
– عدم وجود محدودیت زمانی برای برگزاری جلسات گفتگو
– عدم امکان برقراری ارتباط مستقیم (Direct) مانند برخی شبکه‌های اجتماعی
و …


چگونه در کلاب‌هاوس عضو شویم؟
برای عضویت در این شبکه‌ی اجتماعی می‌بایست از دعوت‌نامه استفاده کنید. می‌توانید از دوستانی که در این شبکه عضو هستند دعوت‌نامه درخواست یا از طریق برخی ربات‌های تلگرام، اعلام شده در کانال تلگرام کارون مدیا به صورت رایگان دعوت‌نامه دریافت کنید.


چگونه می‌توانیم نام، نام خانوادگی و نام کاربری خود را تغییر دهیم؟
هر کاربر در کلاب هاوس بعد از ثبت‌نام، تنها یک بار می‌تواند اطلاعات خود را تغییر دهد. برای این کار کافی است روی عکس خود کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود (Profile) شوید. حالا با لمس (Tap) نام و نام خانوادگی یا نام کاربری می‌توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.
هم اکنون این کار تنها در گوشی‌هایی با سیستم عامل IOS امکان پذیر است و در نسخه رسمی سیستم‌عامل اندروید فعال نشده است. به همین خاطر برای تغییر مشخصات باید از نسخه‌های غیررسمی مانند «کلاب هاوز» یا «Clubd Record» استفاده کنید.


آیا برای تغییر عکس پروفایل یا اطلاعات بایو مانند نام و نام خانوادگی و نام کاربری، محدودیت وجود دارد؟
هیچ‌گونه محدودیتی برای تغییر عکس پروفایل یا ویرایش اطلاعات بایو وجود ندارد.


نحوه‌ی ایجاد Club و Room در کلاب هاوس چگونه است و چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟
روش ایجاد کلاب و روم در انتهای ویدیوی آموزشی بالا توضیح داده شده است. Club به معنای باشگاه، انجمن، کانون و مجمع است و Room به معنای اتاق.
کلاب همانند باشگاهی است با اتاق‌های متعدد که می‌تواند در موضوعات مختلف، اتاق گفتگو برگزار کند. درواقع کاربران با پیوستن (Follow) به کلاب می‌توانند از طریق بخش راهرو (Hallway) از زمان برگزاری جلسات گفتگو آگاه شوند.
می‌توان گفت کلاب مجموعه‌ای است که توسط فرد یا افراد مشخص جهت برگزاری اتاق‌های گفتگو با موضوعات ثابت ایجاد و اداره می‌شود.
کلاب می‌تواند توسط افرادی که فعالیت بالا دارند ایجاد شود اما روم می‌تواند توسط تمامی افراد ایجاد شود. هر فرد فعال می‌توانند در ماه حداکثر دو کلاب ایجاد کند اما برای ایجاد روم چنین محدودیتی نیست و همه می‌توانند به تعداد موردنیاز روم یا اتاق گفتگو ایجاد کنند.
بعد از اتمام برگزاری اتاق گفتگو (Room)، آن اتاق دیگر در دسترس یا قابل یافتن نیست اما باشگاه یا انجمن (Club) را می‌توان به‌راحتی با جستجو پیدا کرد و آن را دنبال کرد.


چند نوع اتاق می‌توان در کلاب هاوس ایجاد کرد؟
سه نوع اتاق می‌توان ایجاد کرد. در حالت Open، اتاق به‌صورت عمومی تشکیل می‌شود و همه‌ی افراد می‌توانند در آن شرکت کنند. در حالت Social، اتاق به‌صورت دوستانه بین شما و افرادی که آنها را دنبال می‌کنید، تشکیل می‌شود. در حالت Closed، اتاق به‌صورت خصوصی بین شما و افرادی که شما مشخص می‌کنید، تشکیل می‌شود.


عبارت PTR به چه معناست؟
این عبارت مخفف عبارت “Pull To Refresh” است. به علت ورود و خروج افراد از اتاق‌های گفتگو، ممکن است تغییراتی در جایگاه افراد در اتاق اتفاق بیفتد یا ممکن است مدیر اتاق، درخواست کند که افراد از عکس‌های واقعی برای پروفایل خود استفاده کنند. برای مشاهده این تغییرات باید انگشت خود را بالای صفحه قرار داد و به پایین بکشید که به آن Pull To Refresh یا به اختصار PTR گویند.


علت بلاک شدن یا معلق شدن حساب کاربری در کلاب هاوس چیست؟
– داشتن رفتارهای ربات گونه مانند فالو و آنفالو کردن افراد مختلف به تعداد زیاد در زمان کم
– داشتن چند حساب کاربری در کلاب هاوس و ورود (Log in) و خروج (Log out) کردن از حساب های کاربری بر روی یک موبایل با فاصله زمانی کم
– مسدود شدن (Block) توسط افراد متعدد
– گزارش شدن (Report) به پشتیبان توسط افراد مختلف به علت داشتن رفتارهای نامناسب
و …


نقش Hallway در کلاب هاوس چیست؟
Hallway به معنی تالار ورودی یا راهرو است. در این بخش اتاق‌های گفتگوی در حال برگزاری نمایش داده می‌شود. اگر عضو برخی کلاب‌ها شده باشید، تقویم یا نام و زمان برنامه‌های آینده‌ی کلاب نیز در بالای هال‌وِی اعلام می‌شود.


آیا در کلاب هاوس می‌توان از متن، تصویر یا ویدیو استفاده کرد؟
کلاب هاوس شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر صوت است و امکان استفاده از متن، تصویر یا ویدیو وجود ندارد.


آیا می‌توان پروفایل خود را مانند اینستاگرام به صورت خصوصی تنظیم کرد یا افرادی که ما را دنبال می کنند را حذف کرد؟
این شبکه‌ی اجتماعی یک محیط عمومی است که افراد صرفاً جهت گفتگو و تبادل نظر در آن حضور دارند به همین خاطر طبق ضوابط تعیین شده‌ی کلاب هاوس امکان خصوصی کردن حساب کاربری یا امکان حذف افرادی که ما را دنبال می‌کنند وجود ندارد.


چگونه می‌توانیم در قسمت بایو از ایموجی و شکلک استفاده کنیم؟
ویرایشگر Clubhouse یک ویرایشگر متن ساده است که امکان نشانه‌گذاری، قالب‌بندی یا استفاده از ایموجی و شکلک در آن وجود ندارد به همین خاطر می‌توانید متن خود را در تلگرام یا واتساپ تنظیم، از ایموجی‌های موردنظر استفاده کنید سپس آن را کپی کرده و به بایو خود در کلاب هاوس منتقل کنید.


آیا امکان تقویت صدای گویندگان در برنامه کلاب هاوس وجود دارد؟
متاسفانه فعلا این امکان وجود ندارد. تنها راه‌حل برای تقویت صدا استفاده از بلندگو است.


چطور می‌توانیم با افراد ارتباط مستقیم (Direct) داشته باشیم؟
در کلاب هاوس تنها راه ارتباطی از طریق صوت و گفتگو است. برای داشتن ارتباط مستقیم می‌توانید با زدن روی عکس افراد وارد حساب کاربری آنها شده و با استفاده از اطلاعات درج‌شده مانند آی‌دی اینستاگرام، توییتر، ایمیل یا هر مورد دیگری با آنها ارتباط برقرار کنید.


چگونه می‌توانیم دوست خود را در کلاب هاوس پیدا کنیم؟
کلاب هاوس مانند واتساپ یا تلگرام امکان جستجوی افراد بر اساس شماره تلفن را نمی‌دهد به همین خاطر تنها با دانستن نام کاربری یا نام و نام خانوادگی نوشته‌شده در قسمت پروفایل شخص می‌توانید او را پیدا کنید.


چند نفر می‌توانند در یک اتاق گفتگو شرکت کنند؟
در حال حاضر در هر اتاق 8000 نفر می‌توانند شرکت کنند و ممکن است در آینده تغییر کند.


علامت کلاه مهمانی (Party Hat) یا فشفشه در کنار تصویر افراد در کلاب هاوس نشانه‌ی چیست؟
این تصویر تا هفت روز پس از ثبت‌نام و ورود به کلاب هاوس، کنار عکس افراد تازه‌وارد نشان داده می‌شود تا در صورت نیاز، مدیران اتاق‌های گفتگو و کاربران آنها را راهنمایی کنند.


آیا در کلاب هاوس مانند اینستاگرام امکان حذف فالوور یا دنبال کننده‌های خود را داریم؟
شرایط و سیاست‌های کلاب هاوس با برخی شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام متفاوت است.
کلاب هاوس مکانی است عمومی برای گفتگو و تعامل با دیگران، به همین خاطر افراد این امکان را دارند که اشخاصی را که از نظر علمی، فکری، فرهنگی، سلیقه‌ای یا شغلی، همسو با خود می‌بینند را دنبال کنند تا بتوانند از دانش و اطلاعات آن‌ها بهره‌مند شوند.
هر فرد می‌تواند انتخاب کند در اتاق‌های مختلف به‌عنوان گوینده یا شنونده حضور داشته باشد یا خیر، اما نمی‌تواند دیگران را که علاقه‌مند به استفاده از دانش، تجربه یا نظرات او هستند را از دنبال کردن خود محروم یا حذف نماید.


چطور می‌شود در کلاب هاوس یک فایل صوتی را پخش کرد؟
تنها راه انتقال صدا به برنامه کلاب هاوس، میکروفون گوشی شماست به همین خاطر باید فایل موردنظر را از کامپیوتر یا موبایل دیگری پخش کنید تا صدای آن از طریق میکروفون گوشی شما وارد برنامه کلاب هاوس شود.


آیا در کلاب هاوس می‌توان یک فایل تصویری را نمایش داد؟
تنها روش پیشنهادی این است که عکس پروفایل خود را تغییر دهید و تصویر موردنظر را جایگزین آن کنید. بعد، از افراد شرکت‌کننده در اتاق درخواست کنید که برای دیدن آن، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشند تا صفحه رفرش شود (PTR) و بتوانند تصویر قرار داده‌شده در پروفایل شما را ببینند.


در نسخه‌های اندروید کلاب هاوس چطور می‌توان اکانت اینستاگرام را متصل کرد؟
در حال حاضر امکان اتصال Instagram در نسخه رسمی اندروید وجود ندارد. به همین خاطر می‌توانید از نسخه غیررسمی «Clubd Record» برای این منظور استفاده کنید.


آیا در کلاب هاوس می‌توان محل حضور خود را از دیگران مخفی کرد؟
هرچند این موضوع درخواست بسیاری از کاربران است اما کلاب هاوس قصد دارد محیطی عمومی برای گفتگو و تبادل‌نظر فراهم آورد به همین خاطر فعلاً این امکان را برای کاربران فعال نکرده است.


درصورتی‌که سؤال دیگری دارید در بخش دیدگاه‌ها بنویسید تا در اولین فرصت به آن پاسخ داده شود.


پاسخ به سوالات ارسال‌شده از طریق پیام‌رسان‌ها در کانال ایتا، بله، تلگرام و پیج اینستاگرام کارون مدیا
ایتابله * تلگرام * اینستاگرام

4.7 ستاره از 22 رأی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karoonmedia.ir/?p=13953
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

39 نظر در مورد پرسش‌های پرتکرار در مورد کلاب هاوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی را با صفحه کلید انگلیسی پاسخ دهید *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

 1. امکان این که شماره تلفنی که اکانت کلاب ساختیم در دسترس نباشه و اکانت بدونه داشتن اون خط بالا بیاریم

  لایک

  1. سلام
   در حال حاضر کلاب هاوس برای ورود پیامک ارسال می کنه به همین خاطر فعلا راه دیگری برای ورود، غیر از در اختیار داشتن سیم کارت نیست

   1

 2. سلام لینک روم بخوای به اشتراک بزاری قبل از استارت روم کجاست برای اشتراک در شبکه های دیگه منظورمه بعد یه سوال تصویریم تو واتساپ نوشتم پاسخ بفرمایید ممنون میشم

  لایک

  1. سلام
   امکان اشتراک گذاری لینک اتاق گفتگو پیش از شروع اتاق وجود ندارد
   معمولا افراد، تاریخ و ساعت برگزاری اتاق رو اعلام می کنند و بعد از شروع اتاق، لینک رو در کانال یا سایتشون درج می کنند که کاربران بتونند روی اون کلیک کنند و به اتاق متصل بشند

   1

   1. سلام متاسفانه واتساپ جواب نمیدید که اسکرین شات بفرستم طرف تو کانال تلگرام روم اتاق با عنوان مورد بحث گذاشته قبل از شروع روم

    لایک

    1. سلام
     نمی دونم توی واتساپ به چه شماره ای پیام ارسال کردید
     لینک واتساپ ما در سایت وجود داره، هم پایین سایت و هم پایین هر پست
     کافیه روش کلیک کنید تا وارد واتساپ شده و به ما پیام بدید
     اینکه کسی لینک اتاق گفتگو رو توی کانال تلگرام گذاشته، اونم پیش از شروع اتاق، دقیق بررسی نکردم
     لینک اتاق زمان دار هست، ممکنه بشه چند ساعت قبل از شروع، فعالش کرد
     می تونید از مدیر همون کانال بپرسید تا راهنمایی تون کنند

     1

  1. سلام
   معمولا کسی که اتاق یا روم رو تشکیل میده، لینکش رو از طریق شبکه های اجتماعی دیگه مثل تلگرام، واتساپ، اینستاگرام یا سایت منتشر می کنه تا دنبال کننده هاش بتونند وارد اتاق بشند
   البته باید توجه داشته باشید که لینک اتاق تا زمانی که اتاق فعال هست قابل استفاده هست و پس از بسته شدنش دیگه قابل استفاده نخواهد بود

   1

  1. سلام
   متوجه منظورتون نمیشم
   روم ها در کلاب هاوس به صورت لایو و زنده برگزار میشند
   بحث لایو یوتیوب ارتباطی با برنامه کلاب هاوس نداره

   1

   1. شما همیشه قسمت لایو یوتیوب برو همیشه یه چند تایی روم کلاب هاوس اونجا زنده پحش هست چطور اینکارو انجام میدن

    1

    1. من بررسی کردم چیزی ندیدم
     اما میشه با یه گوشی در کلاب هاوس یه روم رو برگزار کرد و با یه گوشی دیگه تصویر شخص رو همزمان در یوتیوب به صورت لایو به نمایش درآورد

     1

     1. آدرس واتساپ تلگرام اگه میشه بفرما تا عکس رومهای لایو در یتویب بفرستم براتتون

      لایک

      1. انتهای هر پست، لینک بله، واتساپ و تلگرام ما برای ارسال پیام قرار داده شده
       از این طریق می تونید عکس رو ارسال کنید

       1

       1. چیزی که من بررسی کردم و متوجه شدم اینه
        ظاهرا با نسخه تحت ویندوز کلاب هاس وارد اتاق گفتگو (Room) میشند و تصویر مانیتور رو به صورت پخش زنده (Live Stream) در یوتیوب پخش می کنند
        ناگفته نماند
        بعضی از سایت ها هستند که این امکان رو به وجود میارند که یه لایو رو در چند شبکه اجتماعی به صورت همزمان پخش کنند
        ممکنه از طریق این سایت های واسطه هم بشه این کار رو انجام داد
        برای پیدا کردن سایت های واسطه می تونید در گوگل عبارت استریم همزمان رو جستجو کنید
        البته چیزی که در یوتیوب یا سایت های مشابه پخش می کنند باعث میشه بتونید صدای اتاق گفتگو رو بشنوید اما نمی تونید در گفتگو شرکت کنید
        برای شرکت در گفتگو حتما باید از اپلیکیشن کلاب هاوس استفاده کنید

        2

 3. سلام، ممنون بابت مطلب خوبتون
  آیا امکان دارد که کلاب هایی که دنبال میکنیم رو حذف کنیم و دیگه جز کلاب های ما نباشد؟

  لایک

  1. سلام
   ممنون از نظر خوبتون
   در کلاب هاوس هم مثل اینستاگرام می تونید کلاب هایی رو که دنبال یا فالو کردید رو آنفالو کنید تا دیگه پیامها یا اعلان هاشون رو نبینید
   اما نمی تونید کلاب ها رو حذف کنید چون مدیر کلاب نیستید
   هر فرد می تونیه تنها کلاب هایی رو که مدیریت می کنه حذف کنه

   2

  1. سلام
   در هر اتاقی از کلاب هاوس که وارد بشید به صورت خودکار جزء شنونده ها خواهید بود
   اگه منظورتون صحبت کننده ها باشه باید عرض کنم خدمتتون که اگه در اتاق بخواید صحبت کنید باید بعد از ورود به اتاق روی علامت دست کلیک کنید
   این کار باعث میشه مدیر اتاق متوجه بشه که شما قصد صحبت کردن دارید و در صورت موافقت مدیر، به شما مجوز صحبت کردن داده میشه و شما وارد بخش افرادی میشید که قرار هست صحبت کنند

   1

  2. خیلی ممنون از پاسختون، منظورم این بود، وقتی صحبت کردیم در یک روم، چطور خودمون می تونیم به قسمت شنونده ها برگردیم

   لایک

   1. کافیه عکست رو لمس کنید و گزینه move to audience رو انتخاب کنید تا مجدد به قسمت شنونده ها برگردید.

    1

 4. چگونه می‌توانیم شماره تلفن‌مان را در اکانت‌مان در کلاب هاوس تغییر بدهیم؟

  لایک

 5. سلام
  میخوام ببینم اگه شخصی رو تو کاب هاوس بلاک کنم باز هم میتونه پروفایل و عکس پروفایلم رو ببینه؟

  لایک

  1. سلام
   کلاب هاوس مثل اینستاگرام نیست
   تنها کاری که می کنه اینه که امکان حضور همزمان شما و ایشون رو در یک اتاق گفتگو محدود می کنه
   یعنی اگه شما در یک اتاق باشید ایشون نمی تونند در اون اتاق شرکت کنند و بالعکس
   این کار ممکنه باعث عدم امکان حضور شما در اتاقی بشه که ایشون قبل از شما حضور دارند

   1

  1. سلام
   نرم افزار کلاب هاوس فارسی نمیشه اما می تونید از نرم افزار فارسی کلاب هاوس به نام «کلاب هاوز» استفاده کنید

   1

 6. سلام
  مدتی هست در کلاب هاوس عضو هستم ولی دعوت نامه رو ندارم
  آیا ضرورتی دارد یا خیر و اگر ضروریه چطور میشه انجامش داد؟

  1

  1. سلام
   اوایل فعالیت کلاب هاوس، افراد با توجه به میزان فعالیتشون، دعوت‌نامه دریافت می‌کردند، هرچند بعضی اوقات این اتفاق با تاخیر بسیار انجام می‌شد اما الان دیگه نداشتن دعوت‌نامه خیلی مهم نیست چون قرار شده که برای عضویت و استفاده از کلاب هاوس دیگه نیازی به دعوت‌نامه نباشه

   1

 7. سلام
  من یک هفته بیشتر شده که برنامه کلاب هاوس رو روی گوشیم نصب کردم ولی همچنان علامت فشفشه بر روی عکس پروفایلم حذف نشده لطفا راهنمایی کنید چگونه میتونم فشفشه رو حذف کنم
  گوشی موبایلم شیامی هستش
  با تشکر

  1

  1. سلام
   معمولاً بعد از گذشت هفت روز باید ناپدید بشه اما بعضی اوقات بیشتر طول می کشه
   این بستگی به سیاست‌های کلاب هاوس داره
   معروفه که هرچه فعالیت افراد کمتر باشه این فشفشه دیرتر از بین میره اما استثنائاتی هم دیده شده که افرادی که فعالیت قابل ملاحظه‌ای داشتند هم زمان بیشتری طول کشیده تا از بین بره
   تجربه نشان میده که سیاست‌های کلاب هاوس هنوز به ثبات کامل نرسیده‌اند و همچنان در حال آزمون‌وخطا هستند
   مثلاً برای خود بنده ماه‌ها طول کشید تا بهم دعوت‌نامه تعلق بگیره با اینکه فعالیت من در ماه‌های ابتدایی عضویت نسبتاً بیشتر از خیلی از افرادی بود که دعوت‌نامه بهشون تعلق گرفته بود
   آنچه مهمه اینه که اهمیت خاصی نداره اینکه عکس پروفایل شما فشفشه داشته باشه یا نه و در فعالیت شما هم هیچ‌گونه محدودیتی ایجاد نمی‌کنه
   توصیه می‌کنم تا زمان ناپدید شدن فشفشه شکیبا باشید

   1

 8. با سلام
  بعضي وقتها تو يه روم شركت ميكنيم كه نميخوايم ديگران بدونن كجا هستيم
  چگونه از ديد ديگران مخفي كنيم؟
  با تشكر

  1

  1. سلام
   همچنین امکانی درخواست بسیاری از کاربرانه اما جزء سیاست‌های فعالیت کلاب هاوس نیست و اون رو در اختیار کاربران قرار نمیده.
   فلسفه ایجاد کلاب هاوس، وجود محیطی عمومی برای گفتگوه که همه بدون مخفی کاری بتونند با دیگران در تعامل باشند و اظهار نظر کنند‌.

   1

 9. سلام و حسته نباشید
  بنده قصد تغییر نامم رو در برنامه کلاب هاوس دارم
  ولی متاسفانه بر روی اسمم میزنم اما تغییر نمیکند تا حالا هم تغییر ندادم
  میشه یه راهکاری بدید من اسممو تغییر بدم

  لایک

  1. سلام
   از اپلیکیشنی که استفاده می کنید خارج شید (Log out)، اپلیکیشن «Clubd Record» رو نصب کنید و وارد برنامه شید (Log in).
   حالا وارد پروفایلتون بشید و اسمتون رو لمس کنید تا بتونید نام خودتون رو تغییر بدید.
   به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد.

   1

 10. سلام ببخشید برای اینکه بعضی از افراد ما را در کلاب هاوس فالو نکنند باید چه کار کرد؟ ایا می توان انها را از لیست فالوور ها حذف کرد؟

  لایک

  1. سلام
   شرایط و سیاست‌های کلاب هاوس با برخی شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام متفاوت است.
   کلاب هاوس مکانی است عمومی برای گفتگو و تعامل با دیگران، به همین خاطر افراد این امکان را دارند که اشخاصی را که ازنظر علمی، فکری، فرهنگی، سلیقه‌ای یا شغلی، همسو با خود می‌بینند را دنبال کنند تا بتوانند از دانش و اطلاعات آن‌ها بهره‌مند شوند.
   هر فرد می‌تواند انتخاب کند در اتاق‌های مختلف به‌عنوان گوینده یا شنونده حضور داشته باشد یا خیر، اما نمی‌تواند دیگران را که علاقه‌مند به استفاده از دانش، تجربه یا نظرات او هستند را از دنبال کردن خود محروم یا حذف کند.

   1

عبارت‌های کلیدی (Keywords)‌: آموزش کلاب هاوس اندروید, آموزش کلاب هاوس برای اندروید, آموزش کلاب هاوس آپارات, آموزش کلاب هاوس ایفون, اموزش برنامه کلاب هاوس, اموزش کلاب هاوس اندروید, آموزش کار با کلاب هاوس اندروید, اموزش رفتن به کلاب هاوس اندروید, اموزش ثبت نام کلاب هاوس اندروید, اموزش کلاب هاوس ایفون, اموزش کلاب هاوس برای ایفون, آموزش کلاب هاوس در اندروید, اموزش کلاب هاوس در ایفون, اموزش ورود به کلاب هاوس, آموزش نصب کلاب هاوس بدون دعوت نامه, اموزش کار با کلاب هاوس, اموزش تصویری نصب کلاب هاوس, آموزش رفتن تو کلاب هاوس, اموزش ثبت نام کلاب هاوس, آموزش ثبت نام در کلاب هاوس اندروید, اموزش دعوت کلاب هاوس, آموزش عضویت در کلاب هاوس, اموزش دریافت دعوتنامه کلاب هاوس, آموزش گرفتن دعوتنامه کلاب هاوس, آموزش رفتن به کلاب هاوس, اموزش راه اندازی کلاب هاوس, آموزش رفتن به برنامه کلاب هاوس, آموزش راه اندازی برنامه کلاب هاوس, اموزش ساخت کلاب هاوس, اموزش فعال سازی کلاب هاوس, آموزش ساخت اکانت کلاب هاوس اندروید, اموزش ساخت اکانت در کلاب هاوس, آموزش ساخت کلاب در کلاب هاوس, اموزش فرستادن دعوتنامه کلاب هاوس, اموزش فرستادن دعوتنامه در کلاب هاوس, آموزش کامل کلاب هاوس, اموزش کار کلاب هاوس, اموزش کار با برنامه کلاب هاوس, آموزش ورود کلاب هاوس, آموزش ورود به برنامه کلاب هاوس, پرسش و پاسخ کلاب هاوس, سوالات پرتکرار کلاب هاوس, سوالات کلاب هاوس, سوال های کلاب هاوس, سوال برای کلاب هاوس, اتصال اینستاگرام به کلاب هاوس, نسخه رسمی کلاب هاوس, نسخه غیررسمی کلاب هاوس, نسخه رسمی اندروید, نسخه غیررسمی اندروید, آموزش کامل کار با اپلیکیشن clubhouse, اپلیکیشن club house, clubhouse, آموزش کامل و تصویری کلاب هاوس, فیلم آموزشی, همه چیز درباره کلاب هاوس, برنامه کلاب هاوس چیست, دانلود کلاب هاوس, دانلود clubhouse, آموزش کامل و جامع کلاب هاوس, آموزش کامل کار با کلاب هاوس, برنامه کلاب هاوز, نسخه غیر رسمی کلاب هاوس, کلاب هاوس و نحوه کار با آن, آموزش کامل کار کلاب هاوس, آموزش کامل کار با club house, آموزش کامل کار با clubhouse, اپلیکیشن کلاب هاوس چیست, اپلیکیشن Club house چیست, اپلیکیشن Clubhouse چیست, برنامه Club house چیست, برنامه Clubhouse چیست, کلوپ برنامه Clubhouse, کلاب برنامه Clubhouse, دانلود کلاب هاوس برای آیفون, دانلود کلاب هاوس برای اندروید, دعوتنامه کلاب هاوس چیست, چگونه وارد کلاب هاوس شویم, کلاب در Clubhouse چیست, آموزش کلاب هاوس برای آیفون و اندروید, وارد شدن به اتاق گفتگوها در کلاب هاوس, چگونه در کلاب هاوس یک اتاق ایجاد کنیم, چگونه در کلاب هاوس بیوگرافی بنویسیم, چگونه اینستاگرام و توییتر خود را اضافه کنیم, چگونه در Clubhouse یک کلاب بسازیم, نحوه کار با کلاب هاوس, ثبت نام در کلاب هاوس, اصطلاحات کلاب هاوس, آموزش کامل کار با اپلیکیشن club house, آموزش مرحله به مرحله استفاده از کلاب هاوس, آموزش کامل کار با برنامه کلاب هاوس به همراه پرسش و پاسخ