تالار گفتگودسته بندی: فناوری اطلاعات و فضای مجازیبه نظر شما برای شروع به کار و فعالیت در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی چه کار باید کرد؟

پرسش:
سلام
با توجه به فعالیت‌های زیادی که توی حوزه تولید محتوا انجام میشه، برای من هم ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ از طریق تولید محتوا جذاب شده. گرچه نمونه‌ی کار قبلی ندارم، اما هم به دلیل رشته‌ام (مهندسی کامپیوتر) و هم به دلیل توانایی زبانم (فهم راحت متون انگلیسی) فکر می کنم بتونم اگر پروژه‌ی خیلی سنگینی نباشه در حوزه تولید محتوا همکاری رو شروع کنم.
به نظر شما برای شروع به کار و فعالیت در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی چه کار باید کرد؟

 

پاسخ:
سلام
به جمع علاقه مندان به تولید محتوا و بازاریابی محتوایی خوش آمدید.
پیشنهاد می کنم یه وب سایت یا وبلاگ راه اندازی کنید و ضمن تحقیق و پژوهش، شروع به تولید محتوا برای وب سایت یا وبلاگ خودتون کنید و موارد آموخته شده رو در عمل به کارببندید، تا به صورت کاربردی آموخته ها رو اجرا کنید و فرابگیرید، در سرچ گوگل کارهاتون ایندکس بشه و هم یه رزومه عملی برای خودتون درست کنید.
اون موقع راحت تر مورد پذیرش قرار خواهید گرفت و می تونید سفارش بگیرید و انجام بدید.

بنده هم همین روند رو اجرا کردم و الان می تونم نمونه کارهام رو نشون بدم و در بعضی موارد و موضوعات تونستم در اولین صفحه و لینک های گوگل قرار بگیرم.

به نظرم اولین کاری که هر کدوم از ما می تونیم انجام بدیم اینه که با تولید محتوا و کارکردن روی اسم و فامیلمون، سئوی نام و برند خودمون رو در گوگل بهبود ببخشیم. این نشون میده که تولید محتوا و سئو رو در عمل یاد گرفتیم.

sepehrpisc پاسخ داده شده 11 ماه قبل

به نظرم باید اول برای این که علاقمند بشی ، شروع کنی به نوشتن در باره چیز هایی که دوست داری. تولید محتوا هم یه مهارته که اگه هر روز انجامش ندی یه هیچ دردی نمیخوره
به خاطر همین باید هر روز در مورد یه چیزی بنویسی . بهتره اون چیز هم چیزی باشه که بهش علاقه داری.

5 ستاره از 1 رأی
کپی لینک   https://karoonmedia.ir/?p=2832
اشتراک در telegram اشتراک در facebook اشتراک در pinterest اشتراک در twitter اشتراک در reddit اشتراک در linkedin اشتراک در blogger اشتراک در vk اشتراک در ok اشتراک در tumblr اشتراک در mix اشتراک در facenama اشتراک در evernote اشتراک در Email اشتراک در print