تالار گفتگودسته بندی: مطالب پژوهشیپیش از برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه باید چه اقداماتی انجام شود؟

دانشجوی تحصیلات تکمیلی می‌تواند حداقل پس از گذشت شش ماه از تاریخ تصویب پایان‌نامه، نسبت به برگزاری جلسه‌ی دفاع اقدام نماید.

باید ضمن هماهنگی با اساتید راهنما و مشاور (در صورت وجود)، یک نسخه از پایان‌نامه را جهت بررسی و تأیید نهایی در اختیار ایشان قرار دهد.

همچنین جهت تعیین داوران و تاریخ دفاع با مدیر گروه هماهنگ کرده و یک نسخه از پایان‌نامه را جهت بررسی در اختیار داوران قرار دهد.

سپس نسبت به اخذ کد پایان‌نامه اقدام کرده، فرم‌های آمادگی دفاع را تکمیل و تحویل دفتر تحصیلات تکمیلی دانشکده نموده و برخی فرم‌ها را در سامانه پایان‌نامه‌ها بارگذاری (Upload) می‌نماید.

دانشجو باید پیش از برگزاری جلسه دفاع، پایان‌نامه‌ی خود را در سامانه آموزش تمدید و شهریه را تسویه حساب نماید. در غیر این صورت، مجوز برگزاری جلسه دفاع صادر نخواهد شد.

پیش از برگزاری جلسه دفاع، باید فایل Word کل پایان‌نامه جهت بررسی و اصالت سنجی به دفتر پژوهش دانشکده ارائه شود. میزان شباهت متن پایان‌نامه با سایر منابع موجود در بانک اطلاعاتی باید کمتر از 35 درصد باشد.


کپی لینک   https://karoonmedia.ir/?p=1737
اشتراک در telegram اشتراک در facebook اشتراک در pinterest اشتراک در twitter اشتراک در reddit اشتراک در linkedin اشتراک در blogger اشتراک در vk اشتراک در ok اشتراک در tumblr اشتراک در mix اشتراک در cloob اشتراک در facenama اشتراک در evernote اشتراک در Email اشتراک در print