« حـــامی شـــو » تلاشی است برای حمایت از عزیزانی که در وب‌سایت کارون مدیا اقدام به تولید، ارائه و انتشار محتواهای مفید و رایگان می‌نمایند.

حامیان باور دارند، افراد ارزش‌آفرین موجب بهبود زندگی و پیشرفت جامعه می‌شوند و با این کار، آن‌ها را تشویق به ادامه فعالیت و بهبود کیفیت و کمیت محتواهای تولیدی می‌کنند و خود را نیز در تولید و انتشار محتواهای ارزشمند شریک می‌نمایند.

همراهان گرامی می‌توانند بر اساس میل و علاقه قلبی خود، در قبال تولید محتواهای ارزشمند و کاربردی، مبالغ موردنظر خود را اهدا کنند.

همچنین می‌توانند با ارسال یک فایل متنی، صوتی، تصویری یا هر آنچه به نظرشان می‌رسد و می‌تواند یاری‌دهنده باشد، موجب تولید محتواهای مفیدتر شوند و کمک کنند تا فضای اینترنت در راستای حمایت از یکدیگر و رفع چالش‌های جامعه، مطلوب‌تر و پربارتر شود.


کپی لینک   https://karoonmedia.ir/?p=5069
اشتراک در telegram اشتراک در facebook اشتراک در pinterest اشتراک در twitter اشتراک در reddit اشتراک در linkedin اشتراک در blogger اشتراک در vk اشتراک در ok اشتراک در tumblr اشتراک در mix اشتراک در cloob اشتراک در facenama اشتراک در evernote اشتراک در Email اشتراک در print