حسین جوانمردزاده هستم؛ مؤسس وب‌سایت کارون‌مدیا، متولد 6 دی 59 در شهر اهواز.

در دوران دبیرستان بود که به کامپیوتر علاقه‌مند شدم و تصمیم گرفتم در این رشته متخصص شوم. یادم هست در آن زمان از سیستم‌عامل MS-Dos استفاده می‌شد، به همین خاطر کارم را با یادگیری آن آغاز کردم.

مقطع کارشناسی را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار و مقطع کارشناسی ارشد را در گرایش معماری سیستم‌های کامپیوتری گذراندم.
فعالیت تخصصی را از دوران دانشجویی آغاز کردم و تدریس را در آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، سازمان‌های دولتی، آموزش‌وپرورش و دانشگاه ادامه دادم و همچنان در حال یادگیری و آموزش مهارت‌های موردعلاقه‌ام در این رشته هستم.
تلاشم در این رشته و شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های تخصصی، منجر به تولید مجموعه‌های مختلفی ازجمله «مبانی کامپیوتر و برنامه‌نویسی به زبان ++C»، «بررسی و ارزیابی سیستم‌عامل تحت وب گوگل»، «مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات» و «کامپیوتر و تاریخچه پیدایش آن» شده است.

در سال 1377 با خواندن یکی از کتاب‌های آنتونی رابینز به نام «به‌سوی کامیابی» که از طرف یکی از دوستانم به من اهدا شده بود، به مباحث روان‌شناسی و موفقیت علاقه‌مند شدم و تا به الآن در حال مطالعه و تحقیق و شرکت در دوره‌های مختلف هستم و توانسته‌ام مجموعه «پرسش‌های سرنوشت‌ساز، مهم‌ترین سؤالات پیش از ازدواج و شناخت بهتر همسر» را تولید و کتاب «عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس، شاه‌کلیدهای مسیر تکامل» را تألیف نمایم.

از سال 1385 در حوزه پژوهش و تحصیلات تکمیلی مشغول فعالیت هستم. ثمره‌ی سال‌ها فعالیت در این حوزه، تجربه‌ی شرکت در جلسات دفاع و مهارت کار با نرم‌افزارهای مختلف، موجب راهنمایی و مشاوره دانشجویان تحصیلات تکمیلی، تولید مجموعه‌ی آموزشی «تکنیک‌های ناب یک ارائه علمی موفق» و ارائه خدمات «ویراستاری متون فارسی» در وب‌سایت شد که برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بسیار مهم و ارزشمند است.

کارون، تنها رودخانه‌ی ایران است که به آب‌های بین‌المللی مرتبط و از زادگاه من نیز می‌گذرد. خیلی علاقه داشتم تجاربی که به دست آورده‌ام را از طریق فضای مجازی و ارتباطات بین‌المللی با دیگران به اشتراک بگذارم و توانایی‌ها و مهارت‌های کسب‌شده را نیز از طریق وب، آموزش دهم. می‌خواستم مدیا یا رسانه‌ای داشته باشم که بتوانم در زمینه‌های موردعلاقه‌ام بدون هیچ محدودیتی در آن فعالیت نمایم. به همین خاطر نام «کارون‌مدیا» را برگزیدم و وب‌سایت KaroonMedia.ir را در سال 1397 راه‌اندازی کردم.

از دو رنگ آبی و سبز در طراحی نشان‌واره (Logo) استفاده شده است. رنگ آبی، نماد آرامش، صداقت، اعتماد، قدرت، هوش و ایمان و رنگ سبز نماد رشد، زندگی، ثروت، خلاقیت، وفاداری، صلح و آرامش است و امواج آبی رنگ، مشابه علامت بی‌نهایت، نمادی از امواج کارون و عدم وجود محدودیت برای فعالیت وب‌سایت است.

کارون طولانی‌ترین و پرآب‌ترین رودخانه کشور است. امیدوارم فعالیت ما نیز پرثمر و عمری طولانی به بلندای کارون داشته باشد و موجب رشد و تعالی ما و یاری هم‌وطنان عزیزمان شود.

حتماً سری به فروشگاه ما بزنید و ما را از نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خود بهره‌مند سازید.


کپی لینک   https://karoonmedia.ir/?p=13514
اشتراک در telegram اشتراک در facebook اشتراک در pinterest اشتراک در twitter اشتراک در reddit اشتراک در linkedin اشتراک در blogger اشتراک در vk اشتراک در ok اشتراک در tumblr اشتراک در mix اشتراک در cloob اشتراک در facenama اشتراک در evernote اشتراک در Email اشتراک در print