تالار گفتگودسته بندی: مطالب پژوهشینکاتی در مورد ارزیابی مقاله برای دانشجویان ورودی مهر 95 به بعد

مقالات منتشرشده در همایش‌ها یا کنفرانس‌های داخلی یا خارجی، برای دانشجویان ورودی مهر 95 به بعد مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.

با توجه به بخشنامه شماره 70/3786 مورخ 96/1/28، تنها مقالاتی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که در مجلات معتبر داخلی (مورد تأیید وزارتین) یا بین‌المللی متناسب با رشته مربوطه (برای رشته‌های غیرعلوم‌انسانی، ISI دارای ضریب تأثیر یا مجلات دانشگاه آزاد اسلامی دارای نمایه ESCI یا Scopus یا PubMed و برای رشته‌های علوم‌انسانی و هنر، علمی پژوهشی وزارتین) به چاپ برسد.

مستندات گواهی پذیرش یا چاپ مقاله، باید پیش از برگزاری جلسه دفاع، در گروه تخصصی مورد ارزیابی علمی قرار گیرد و پس از آن، جهت ارزیابی بر اساس آیین‌نامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی به دفتر پژوهش دانشکده تحویل داده شود.

چنانچه دانشجو پس از دفاع و پیش از صدور مدرک تحصیلی، گواهی معتبر پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی یا بین‌المللی متناسب با رشته مربوطه را ارائه کند، معاونت پژوهش و فناوری واحد مجاز است در صورت‌جلسه دفاع درجه ایشان را به یک درجه بالاتر ارتقا دهد.

ملاک ارزیابی پایان‌نامه کارشناسی ارشد برای دانشجویان ورودی مهر 95 به بعد، به‌صورت کیفی بوده و در میانگین معدل کل لحاظ نمی‌شود.


کپی لینک   http://karoonmedia.ir/?p=1845
اشتراک در telegram اشتراک در facebook اشتراک در pinterest اشتراک در twitter اشتراک در reddit اشتراک در linkedin اشتراک در blogger اشتراک در vk اشتراک در ok اشتراک در tumblr اشتراک در mix اشتراک در cloob اشتراک در facenama اشتراک در evernote اشتراک در Email اشتراک در print